Valmierā, veikalā Maxima Georga Apiņa ielā, nobrukuši piekaramie griesti, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona priekšnieks Jānis Skrastiņš. Cilvēki negadījumā neesot cietuši.

Pēc Skrastiņa teiktā, neskatoties uz to, ka negadījums noticis vakar, VUGD par notikušo uzzinājis tikai šodien no masu medijiem.

Skrastiņš stāstīja, ka VUGD darbinieki tagad devušies uz notikuma vietu, kur, pēc viņa rīcībā esošas informācijas, esot nokrituši vieglas konstrukcijas iekaramie griesti. Lai arī brukušas nav jumta nesošās konstrukcijas, Skrastiņš atzina, ka šo gadījumu vajadzētu papētīt pamatīgāk - kādēļ vieglās konstrukcijas no griestiem ir atdalījušās, lai nodrošinātu, ka notikušais neatkārtotos.

Kā stāsta veikalu šodien apmeklējušie iedzīvotāji, patlaban vairs gandrīz nekas neliecinot par vakar notikušo, izņemot putekļus, kas klājot grīdu un griestos vietām manāmie vadi. Patlaban ēkā darbojas visi veikali, tā darbība nav traucēta.

Veikala informācijas centrā norādīts, ka sākotnēji nokritis Čili picas ēstuves uzraksts, bet pēcāk, to labojot, nokritušas arī vieglās konstrukcijas. Veikala pārstāvji uzskata, ka iedzīvotāju sociālajos tīklos publicētie attēli veido ievērojami dramatiskāku attēlu, nekā tas bijis patiesībā, jo tie iekļāvuši arī restorāna uzraksta remontdarbu nekārtību.

Jau ziņots, ka 2013.gada 21.novembrī veikalā Maxima Rīgā, Zolitūdē, iebruka ēkas jumts un bojā gāja 54 cilvēki.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra