Dienas Bizness

 • 20 piektdiena,
  janvāris

  Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8656

  USD: 1.0668

Tirdzniecība

Tirdzniecības centrā Damme drīzumā durvis vērs LIDO restorāns; RD Electronics paplašinās  16

LIDO kārtējo restorānu Latvijā plānojam atvērt šā gada otrajā pusē tirdzniecības centrā Damme, Imantā, biznesa portālam db.lv pastāstīja AS LIDO īpašnieks un Padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons.

«Patlaban veicam sagatavošanās un izpētes darbu, apzinot Imantas iedzīvotāju paradumus un vēlmes, lai spētu savu konceptu pēc iespējas labāk pielāgot tieši viņu ikdienas solim. Plašāku informāciju par jauno restorānu sniegsim, tuvojoties tā atklāšanai,» skaidroja G. Ķirsons.

Saistītie raksti

Patlaban tirdzniecības centrā Damme norisinās nelieli rekonstrukcijas darbi. Tā, piemēram, uz rekonstrukcijas laiku ir slēgts RD Electronics veikals. 

RD Electronics veikals t/c Damme atrodas kopš tirdzniecības centra atvēršanas. Pēc rekonstrukcijas RD Electronics veikals būs lielāks, ar lielāku preču piedāvājumu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Somijā prezentē gastronomisko tūrismu Latvijā

Somijā prezentē gastronomisko tūrismu Latvijā    1

Latvijas vēstniecībā Somijā aizvadīta gastronomiskā performance, iepazīstinot ar Latvijas virtuvi, informē Rīgas Tūrisma attīstības birojā. Pasākuma mērķis bija atzīmēt un iepazīstināt ar Rīgas-Gaujas reģiona iegūto titulu: Eiropas...

Reklāma