Enerģētika

1,12 miljonu latu elektromateriālu piegādi Latvenergo veiks a/s Energofirma Jauda

Gunta Kursiša, 15.01.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

A/s Latvenergo noslēgusi vairāk nekā 1,12 miljonu Ls iepirkumu konkursu par elektromateriālu pirkumu un piegādi, un konkursā uzvarējusi a/s Energofirma Jauda, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Paredzēts, ka a/s Energofirma Jauda piegādās elektromateriālus, tostarp vara kabeļus Latvenergo grupas kapitālsabiedrībām a/s Latvenergo, a/s Sadales tīkls un a/s Latvijas elektriskie tīkli 2012. - 2014. gadā, un kopējā līgumcena ir 1,1245 miljoni latu. Energofirmas Jauda piedāvājums atzīts par saimnieciski izdevīgāko, bet kopumā konkursā savus piedāvājumus iesniedza četri komersanti.

A/s Energofirma Jauda ir dibināta 1991. gadā, un, vērtējot pēc gada apgrozījuma, Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā TOP 500 ierindojas 249. vietā. 2011. gadā uzņēmums apgrozīja 17,49 miljonus latu, savukārt peļņa veidoja 770 tūkstošus latu. Uzņēmuma valdē darbojas Mečeslavs Maizelis, Inese Rombaha, Ādolfs Ļaksa un Jānis Šimins. Savukārt uzņēmuma padomē – Valerijs Andrejevs, Jānis Vasilijs Gotļevskis un Vita Grankina.

Komentāri

Pievienot komentāru