1A.LV vadītājs: Pagaidām biznesa kodolu prom no Latvijas pārcelt negrasāmies

2016. gada 07. decembris plkst. 15:53
Dalies ar šo rakstu

«Latvijā vislielākā problēma e-komercijā ir negodīgie tirgotāji, kas nemaksā valstij nodokļus, tāpēc nereti atrāda cenas, kuras pieejamas, pērkot tikai skaidrā naudā, savukārt godprātīgie tirgotāji saņem no klientiem pārmetumus par it kā milzīgajiem uzcenojumiem, jo, protams, ja ir kāds, kas var nemaksāt 21% PVN, cenu starpība var būt ievērojama,» biznesa portālam db.lv stāsta interneta veikala 1A.LV valdes loceklis Mareks Zuika. 

«Par laimi, situācija uzlabojas, šādu tirgoņu paliek mazāk. Arī pieņemtās izmaiņas likumdošanā, kas ļaus slēgt pieeju vietnēm, kur īpašnieks nav godprātīgi maksājis nodokļus, vieš cerības, ka tuvākajā laikā varam cerēt uz uzņēmējdarbības vides sakārtošanu šajā jomā, kur visiem ir vienādi spēles noteikumi,» viņš saka.

«Nodokļus, protams, vienmēr gribas zemākus, jo mēs varam tikai sapņot par tādu rentabilitāti, kā to iekasē valsts, piemēram, tikai PVN 21% ir krietni augstāks par mūsu vidējo preču uzcenojumu plus vēl pārējie nodokļi, taču, ja nopietni, visvairāk gribētos, lai nodokļu politika būtu prognozējama un tie netiktu mainīti pēc principa - budžetā trūkst līdzekļu, pamainām formulu excelī un budžetā jau pārpalikums. Tā reālajā dzīvē nenotiek,» skaidro 1A.LV vadītājs, piebilstot: «Tomēr mēs esam patrioti un pagaidām biznesa kodolu prom no Latvijas pārcelt negrasāmies.»

Kā vēstīts, interneta veikals 1A.LV Rīgā atvēris jaunu Baltijas operāciju loģistikas centru. Jaunais loģistikas centrs apkalpos klientus Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Jaunajā loģistikas centrā ieguldīti aptuveni 100 000 eiro.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām