250 tūkst. iedzīvotāju nobalsojuši par WiFi bezmaksas punktu atvēršanu

2013. gada 02. aprīlis plkst. 17:29
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Līdz šim vairāk nekā 250 tūkst. iedzīvotāju ir izteikuši viedokli par vietām, kur vēlētos lietot bezmaksas WiFi, DB informēja Lattelecom sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite. Jāatzīmē, ka 2.aprīlis ir pēdējā diena, kad ikviens Latvijas iedzīvotājs vietnē atverwifi.lv var balsot, lai visā Latvijā atvērtu Wi-Fi punktus bezmaksas lietošanai.

Marta vidū veiktā aptauja liecina, ka katrs piektais Latvijas iedzīvotājs būtu gatavs atteikties no kāda kaitīgā ieraduma, piemēram, alkohola vai saldumu patēriņa, lai iegūtu iespēju lietot bezmaksas WiFi. Gandrīz desmitā daļa iedzīvotāju vērtē bezmaksas WiFi piekļuvi augstāk par pusdienām un kino, teātra vai koncerta apmeklējumu.

Marta beigās Lattelecom nāca klajā ar iniciatīvu un solīja atvērt bezmaksas WiFi vietas, ja konkrēto punktu pieprasīs vismaz 100 interneta lietotāju.

Aptaujas dati liecina, ka 91% Latvijas iedzīvotāju zina, kā iespējams pieslēgties internetam publiskās vietās, izmantojot WiFi bezvadu interneta piekļuvi.

Pārsvarā bezvadu internetu izmanto viedtālruņu lietotāji (69%) un portatīvo datoru lietotāji (68%), 26% aptaujas dalībnieki norādījuši, ka lieto WiFi, izmantojot planšetdatorus vai citas viedierīces.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds