58 miljoni par Zviedrijā dārgāko dzīvokli

2011. gada 04. oktobris plkst. 10:46
Dalies ar šo rakstu

450 kvadrātmetrus liels dzīvoklis ar jumta terasi un balkonu Stokholmā drīzumā tiks laists tirgū par 58 miljoniem kronu (4,45 miljoni latu), tādējādi sasniedzot visu laiku augstāko cenu, vēsta thelocal.se.

Ja šo cenu salīdzina ar cenām Ņujorkā vai Nicā, tā nebūt nav augsta, bet par dzīvokli Stokholmā šāda cena tiekot prasīta reti. Taču nekustamā īpašuma aģente Siva Krafta, kas luksusa mītni mēģinās pārdot, sākot no oktobra vidus, pavēstījusi, ka cena varēja būt vēl augstāka.

«Viena kvadrātmetra cena nav ļoti augsta,» viņa sacījusi. Viņa atklājusi - ja tomēr neviens nevēlēsies maksāt šādu cenu, dzīvoklis tiks sadalīts un pārdots pa daļām.

Dzīvoklis ir aprīkots ar privāto liftu, kas iemītniekus nogādā tieši greznajā miteklī.

Jaunajam īpašniekam tikšot dota iespēja pielāgot 450 kvadrātmetrus savām personīgajām vajadzībām.

«Viņi saņems projektu un aprakstu, un tad visu var mainīt, lai atbilstu vajadzībām,» skaidrojusi Krafta. «Es ceru, ka mēs atradīsim pircēju, kurš vēlas lielu platību, bet negrib pārcelties uz māju ārpus pilsētas. Nav ļoti daudz lielu dzīvokļu, kā šis,» stāstījusi aģente.

Maijā biznesa laikraksts Affärsvärlden uzskaitīja desmit dārgākos dzīvokļus Zviedrijā, no kuriem visi atradās Stokholmā.

Ja Kraftai izdosies iegūt prasīto summu, šis dzīvoklis izvirzīsies līderpozīcijā, no tās izstumjot 560 kvadrātmetrus lielu dzīvokli Stokholmā, kura cena ir 45 miljoni kronu. 

Dalies ar šo rakstu