Investors

8 spekulatīvas akcijas, kuru cena var augt par 100-300%

Dienas Bizness, 14.03.2018

Turtle Beach Corp

Kompānija ražo austiņas videospēlēm. Kompānijai ir 24 miljonu dolāru tirgus kapitalizācija. Wedbush Securities prognozē cenas pieaugumu līdz 1,5 dolāriem. Patlaban akcija maksā 0,56 dolārus.

Foto: no kompānijas mājaslapas

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nupat apritēja desmit gadi, kopš akciju tirgos valda buļļu tirgus, raksta Wall St.24/7.

Tirgu patlaban ietekmē tirdzniecības kara riski saistībā ar tērauda un alumīnija tarifu izmaiņām ASV, kā arī Eiropas Centrālās bankas plāni mazināt kvantitatīvās mīkstināšanas programmu.

Kompānijas aizvien uzrāda pozitīvus peļņas un ienākumu datus, taču ģeopolitiskie un ekonomiskie riski investoru optimismu tomēr slāpē.

27/7 Wall St. ik nedēļu apkopo daudzu analītiķu teikto, lai sniegtu jaunas idejas investoriem un brokeriem. Portāls apkopojis analītiķu izvēlētās spekulatīvās akcijas. Nereti to kapitalizācija ir zema un ļoti zema – zem 200 miljoniem ASV dolāru. Tās ir spekulatīvas akcijas, kuru cena parasti ir ļoti zema, un analītiķi prognozē pieaugumu pat par 50%, 100% vai vairāk.

Tajā pašā laikā investoriem, pirms ieguldīt šajās akcijās, ir drusku jāievelk elpa, jo uzdevums atrast mazas kapitalizācijas akciju, kas nākotnē pārvērtīsies tādā uzņēmumā kā Apple, Google, Amazon vai līdzīgā, ir sarežģīts. Daudzas kompānijas, kurām ir zema kapitalizācija un lētas akcijas, tā arī turpina ilgtermiņā.

Galerijā augstāk iespējams aplūkot, kuras ir spekulatīvas akcijas, kurām analītiķi prognozē vismaz 100% cenas pieaugumu!

Komentāri

Pievienot komentāru