A. Slokenbergs: Šis tūrismam būs stabilitātes gads

2011. gada 11. janvāris plkst. 17:52
Autors: A. Briekmane
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

2010. gadā ārvalstu tūristi ieradās Latvijā, galvenokārt, lai baudītu dabu, klusumu, ģimenes mieru un atpūtu kopā ar bērniem, uzsver Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktors Armands Slokenbergs.

«Šis gads tūrismā būs stabilitātes gads. Ārzemju tūristu skaits, kas apmeklēs Latviju, varētu pieaugt par 5% līdz 10%. Viens no nozīmīgākajiem indikatoriem, kas parādīs, kāda būs jaunā tūrisma sezona, ir izstāde - gadatirgus «Balttour 2011». Izstādē varēs redzēt, kādi ir jaunie piedāvājumi, cik aktīvi ir pārdevēji, kāds ir cenu līmenis. Tūrisma nozare ļoti gatavojas šim notikumam,» norāda A. Slokenbergs.

Pēc Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) datiem, situācija tūrisma jomā Latvijā 2010. gadā uzlabojusies. Tādēļ arī tūrisma profesionāļi nākotnē raugās optimistiski. «Uz 2011. gadu raugos ļoti cerīgi. Šogad tūrisma aģentūras plāno apkalpot vismaz par 5% vairāk klientu nekā aizvadītajā gadā. Aģentūras plāno attīstīt jaunus piedāvājumus tuviem un tāliem ceļojumiem ārvalstīs, kā arī izstrādāt jaunus maršrutus ceļotājiem pa Latviju,» norāda ALTA prezidente Kitija Gitendorfa.

Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām