a/s Ceļu pārvalde iznomā asfaltbetona ražotni

2011. gada 10. oktobris plkst. 11:09
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Ceļu būves uzņēmums a/s Ceļu pārvalde iznomājis SIA A PIECI piederošo asfaltbetona ražotni, lai varētu apmierināt augošo pieprasījumu pēc asfalta, informē uzņēmums.

Izvēlēta rūpnīca, kas atrodas Ķekavas novadā blakus Rīgas apvedceļam. Kā norāda a/s Ceļu pārvalde – uzņēmumam tāpēc uz daudziem objektiem vairāk nebūs jāpiegādā asfalts braucot cauri Rīgai, kas ļaušot kompānijai un tās klientiem ietaupīt laiku un līdzekļus. Tā ir  jau otrā a/s Ceļu pārvalde asfaltbetona ražotne.

Rūpnīca aprīkota ar Itālijas ražotāja Marini tehnoloģiskajām iekārtām un aprīkojumu, kas ļaujot sasniegt asfaltbetona produkcijas atbilstību visām Eiropas Savienības kvalitātes prasībām, uzsver uzņēmums. Ražotnes nominālā jauda ir 280 tonnas asfalta stundā, ko nepieciešamības gadījumā var palielināt līdz 320 tonnām asfalta stundā.

«Pēdējie gadi ceļu būves nozarē bijuši ļoti smagi,» atzīst a/s Ceļu pārvalde valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva. Tomēr pašlaik situācija mainās, tirgus ir sakustējusies un, salīdzinot ar pērno gadu, uzņēmums gandrīz dubultojis apgrozījumu, norāda a/s Ceļu pārvalde valdes priekšsēdētājs. «Strauji aug pieprasījums tieši pēc asfalta, tādēļ arī pieņēmām stratēģiski nozīmīgu lēmumu - papildus esošajai nomāt jaunu asfaltbetona ražotni,» uzsver M. Lauva.

Uzņēmuma šī gada plānotais apgrozījums sasniedzis jau 20 miljonus latu, informē a/s Ceļu pārvalde.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām