A/s Druvas pārtika pārdēvēta internacionālāk

2012. gada 29. augusts plkst. 10:32
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Pārtikas ražotāja a/s Druvas pārtika mainījusi nosaukumu, un turpmāk uzņēmums tiks dēvēts par a/s Druva Food, liecina informācija Lursoft.

Pērn uzņēmums apgrozīja aptuveni vienu miljonu Ls iepretim 1,45 milj. Ls 2010. gadā, un uzņēmuma vadība pērna gada rezultātus skaidroja ar sliktajiem laika apstākļiem. Pagājušajā gadā uzņēmums turpinājis darboties ar peļņu.

A/s Druvas pārtika reģistrēta 1996. gada decembrī, reorganizējot tāda paša nosaukuma SIA, kas tika izveidota kolhoza Druva likvidācijas gaitā 1994. gadā, liecina informācija uzņēmuma mājas lapā. Kolhoza laikos uzņēmumā tika ražots ābolu vīns un dabīgi gāzēts vīns, tomēr astoņdesmitajos gados tā ražošana tika samazināta un 1986.  gadā tika uzsākta saldējuma ražošana. 2004. gadā uzņēmumā tika ierīkoti arī dārzeņu konservu, gaļas pārstrādes un kulinārijas – konditorejas cehi.

1996. gadā par a/s Druvas pārtika akcionāru kļuva SIA Norvēģijas-Latvijas uzņēmējdarbības attīstības fonds. 2008. gadā tiek uzsākta sadarbība ar uzņēmumu SIA Valerts & Polis, kas rekonstruētā cehā uzsāk konditorejas produkcijas ražošanu. 2007. gada beigās a/s Druvas pārtika kļuva par pilnībā Latvijas kapitāla pārvaldītu uzņēmumu, rakstīts uzņēmuma oficiālajā interneta vietnē.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām