A/s Latvijas finieris samazinājis apmaksāto pamatkapitālu

2012. gada 27. jūnijs plkst. 13:12
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Bērza saplākšņa izstrādājumu ražotājs a/s Latvijas finieris samazinājis savu apmaksāto pamatkapitālu līdz 35,2 milj. Ls, liecina informācija Lursoft.

Saskaņā ar pēdējiem datiem Latvijas finiera apmaksātais pamatkapitāls iepriekš bija 37,4 milj. Ls, bet vēl pirms gada – 40,6 milj. Ls. Iepriekš uzņēmuma apmaksātais pamatkapitāls tika samazināts par 3,8% likumā noteiktajā kārtībā, dzēšot akcijas, kuras iesnieguši akcionāri. 

Uzņēmuma pamatkapitāls, kas reģistrēts 2006. gada 5. jūnijā, ir 40,56 milj. Ls.

Uzņēmuma valdē darbojas Jānis Ciems, Indulis Kovisārs, Mārtiņš Lācis, Aigars Veitmans un Pauls Ābele, savukārt uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā ir Uldis Biķis. Uzņēmuma padomi vada Juris Biķis, savukārt padomes locekļu amata pienākumus pilda Andris Pucēns un Juris Matvejs.

Latvijas finieris ir veicis arī korekcijas izziņā par uzņēmuma darbības veidiem. Saskaņā ar informāciju, kas Lursoft pieejama 27. jūnijā, Latvijas finieris nodarbojas ar finiera lokšņu un koka paneļu ražošanu, mežsaimniecību un mežizstrādi, zāģēšanu, ēvelēšanu un impregnēšanu, līmju ražošanu, metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošanu, kokmateriālu un būvmateriālu vairumtirdzniecības starpniecību, un kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecību.

Latvijas finieris pērn pārdevis 208 tūkst. kubikmetru produkcijas, aptuveni 95% no tās tika eksportēta uz Vāciju, Franciju, Itāliju, Somiju, Zviedriju un Lielbritāniju. Gada laikā uzņēmumā pieņemti darbā aptuveni simts jauni darbinieki, un patlaban Latvijas teritorijā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēkus.

Uzņēmuma apgrozījums pērn pārsniedzis iepriekš lēstās 117 miljonu latu prognozes, sasniedzot 118,5 miljonus latu, kas nozīmē, ka apgrozījums palielinājies par 21,6% salīdzinājumā ar 2010. gadu, kad  kompānijas apgrozījums bija 97,49 miljoni latu.
Vienlaikus peļņa pieaugusi par 47,15% līdz 9,55 miljoniem latu, 2010. gadā uzņēmums guva 6,49 miljonu latu peļņu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām