A/s Staburadze mainīta valde

2011. gada 05. augusts plkst. 16:27
Autors: LETA - Gunta Kursiša
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

A/s Staburadze nomainījusi valdi – valdes priekšsēdētāja amatu pametis Vadims Vlasovs, bet par jauno valdes priekšsēdētāju kļuvis līdzšinējais valdes loceklisun ražošanas direktors Igors Ļitvinovs, Db.lv apstiptināja NP Foods juriste Iveta Liepa.

Līdzšinējais valdes priekšsēdētājs V. Vlasovs turpinās darbu uzņēmuma valdē. Valdes locekles pienākumus turpinās arī Jekaterina Stuģe, bet no darba valdē atbrīvota Dita Daukste, liecina informācija Lursoft.

A/s Staburadze ietilpst pārtikas uzņēmumu vadības un attīstības, pārtikas produktu tirdzniecības un loģistikas pakalpojumu koncerna NP Foods sastāvā, kas nodrošina vienotu vadību un attīstību arī Latvijas uzņēmumos AS Laima, SIA Staburadzes konditoreja, AS Gutta, Lider Artur un SIA Saldumu tirdzniecība.

Jau vēstīts, ka pērn, salīdzinot ar 2009. gadu, kopējais NP Foods eksports pieaudzis par 2%, sasniedzot 42% no kopējā grupas uzņēmuma apgrozījuma, turklāt par 13% pieaudzis eksports ārpus Baltijas valstīm.

Pērno gadu NP Foods pabeidza ar 53,3 miljonu latu apgrozījumu.

Jau rakstīts, ka NP Foods īpašnieks ir Maltā reģistrētā sabiedrība Nordic Partners Food Limited, kas ir lielākais īpašnieks AS Laima, a/s Staburadze, AS Gutta, SIA Staburadze konditoreja un mazumtirdzniecības veikalu tīklam Saldumu tirdzniecība, uzņēmumiem Margiris Lietuvā, loģistikas pakalpojumu sniedzējam SIA NP Logistics, industriālajiem parkiem - SIA NP Jelgavas biznesa parks, SIA Nordic Industrial Park, SIA Nordic Technology Park, SIA NP Business Centre, kā arī citās saistītajās uzņēmējsabiedrībās.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds