Abdulmuslimovs: 23. februārim jākļūst par Nacionālā biznesa aizsardzības dienu

2012. gada 24. februāris plkst. 15:45
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Forumā Eksporta diena 2012 BDO Zelmenis&Liberte speciālbalvu par ieguldījumu Latvijas eksportā un investīciju veicināšanu pārtikas rūpniecības nozarē saņēmis AB Holdings prezidents Bislans Abdulmuslimovs. Speciālbalva  par atdzimšanu eksportam piešķirta par sekmīgu SIA Daugavpils Gaļas kombināts un AS Ventspils Zivju konservu kombināts  darbības atjaunošanu pēc maksātnespējas un minēto uzņēmumu aktīvu rīcību eksporta tirgu iekarošanai, liecina holdinga pārstāvju sniegtā informācija.  

Balvu saņemot, AB Holdinga prezidents Bislans Abdulmuslimovs izteicās īsi un emocionāli: «Šai dienai ir jākļūst par Nacionālā biznesa un tā aizsardzības dienu, atstājot sēras un sāpes padomju pagātnē, domājot par nākotni un progresu uzņēmējdarbības attīstībā.» B. Abdulmuslimovs ir Latvijas pilsonis, pēc tautības čečens, tādēļ 23. februāris, ko Krievijā atzīmē kā Padomju armijas dienu, čečenu tautai ir traģēdijas jeb genocīda diena, kad 1944. gadā gandrīz visa čečenu tauta tika izsūtīta no savas dzimtenes.

Jau ziņots, ka AB Holdingu pērnā gada sākumā izveidoja B. Abdulmuslimovs kopā ar bijušo iekšlietu ministru Ēriku Jēkabsonu, kas kļuva par padomes priekšsēdētāju, bet par padomes priekšsēdētāja vietnieku – zivrūpnieks Andris Bite. Padomē darbojas arī Rēzeknes gaļas kombināta līdzīpašnieks Guntis Piteronoks. Šonedēļ notika izmaiņas uzņēmuma padomē – Ē. Jēkabsona vietā par padomes priekšsēdētāju iecelts pazīstamais polittehnologs Jurģis Liepnieks.

Tāpat jāatgādina, ka Rēzeknes gaļas kombināta līdzīpašnieks Bislans Abdulmuslimovs kopā ar bijušā Valsts prezidenta ārštata padomnieku Vasiliju Meļņiku nodibinājis uzņēmumu Baltijas marka produktu virzīšanai NVS un citu valstu tirgos.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām