Abdulmuslimovs: Latvija sāk līdzināties tipiskai aziātiskai vai arābu valstiņai 

«Latvija jau sāk līdzināties tipiskai aziātiskai vai arābu valstiņai, kur amatos tiek sēdināti tikai radinieki. Kā kāds tur Abū Dabī šeihs ar savām 20 sievām, kurām vārdus pat nespēj iegaumēt... Lai viņas šeihu nemocītu ar savām kaprīzēm par dārgām somiņām, viņam vieglāk ir iedot kārtējo amatu viņas kārtējam radiniekam...,» intervijā, kas publicēta laikrakstā Latvijas Avīze, sacījis čečenu uzņēmējs Bislans Abdulmuslimovs. 

Lelde Petrāne, 13.11.2010

SXC

«Latvijā tas nenotiek tik atklāti un nekaunīgi, ir maskēšanās, piesegšanās ar kaut kādiem demokrātijas likumiem, bet princips ir tas pats. Pie siles tiek savējie, varas politikai vai biznesam pietuvinātie. Sanāk tā pati aziātiskā korupcijas sistēma. Tikai vēl sliktāk – ar radinieku kaut asinis vieno, tas varbūt nenodos... Latvijā nodevību nekas nebremzē, 90% var atļauties viens otru uzmest,» viņš turpinājis.

B. Abdulmuslimovs arī skaidrojis: «Latvijā jo īpaši netīri tas ir tāpēc, ka bizness un politika ir kā divas māsas, saaugušas kopā. Siāmas dvīņi! Ja kādam cilvēkam izdosies biznesu atdalīt no politikas, tad visa tauta viņu pielūgs. Kārlis Ulmanis bija labs saimnieks, bet šobrīd ir jābūt ļoti spēcīgam un gudram līderim, lai biznesu atdalītu no politikas. Tā jau Latvijā ir tradīcija – cilvēks iet biznesā, lai stutētu savas politiskās ambīcijas, vai iet politikā, lai glābtu biznesu. Sanāk apburtais loks, ko es gribu šeit pārraut. Ar sava holdinga piemēru es pierādīšu – mēs nodarbosimies tikai ar biznesu, par spīti visām negācijām, ko lej uz manas un manu kolēģu galvām.»

Jāatzīmē, ka pēdējā laikā B. Abdulmuslimova vārds Latvijas plašsaziņas līdzekļos minēts saistībā ar partiju Visu Latvijai.

No šīs sadaļas

Lāči, zaķi, kaķi, dažādas rotaslietas, arī skaistiem zīmējumiem apdrukātas krūzītes, ar aplikācijām...

Vēl trīs dienas, līdz 15.novembrim, ikviens jaunietis vecumā no 18 līdz 30...

Šodien tika nosaukti Rīgas domes un Swedbank kopīgi rīkotās grantu programmas Atspēriens...

Valdību veidojošās partijas atkal aktualizējušas jautājumu par Finanšu un...

Pēc interešu konfliktu skandāla, Latvijas Zvērinātu notāru padome (LZNP) pieņēmusi līdzšinējās...

Trīs Vidzemes reģiona novadu pašvaldības – Alūksnes, Amatas un Gulbenes 12.novembrī...

Ar grozījumiem šī gada Rīgas budžetā deficīts palielināts līdz 37.9 milj. Ls. Kopējie...

Kokmateriālu piegāde dabas katastrofu izpostītajai Haiti, Latvijas kokrūpniekiem, šķiet,...

Saskatot negodprātīgu rīcību, AS Latvijas kuģniecība ir pārliecināta, ka AS Ventspils nafta...