ABLV Bank situācija neietekmē AS Baltic RE saimniecisko darbību

2018. gada 27. februāris plkst. 13:14
Autors: Dienas Bizness
Dalies ar šo rakstu

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas noteiktie ierobežojumi AS «ABLV Bank» neietekmē AS Baltic RE saimniecisko darbību, un tie nekādā veidā neierobežo uzņēmumu izdoto un Nasdaq Riga Baltijas Parāda vērtspapīra sarakstā emitēto obligāciju izpildi, liecina kompānijas paziņojums biržā.

AS «Baltic RE Group» un tās meitas uzņēmumiem šobrīd AS «ABLV Bank» ir 8 norēķinu konti un brīdī, kad spēkā stājās minētie ierobežojumi, kopējā depozīta summas tajos nepārsniedza 100 000 eiro, tādējādi pilnībā aizsargājot šos kontus saskaņā ar Latvijas noguldījumu garantiju fondu.

Lai nodrošinātu raitu ikdienas darbu un aizsargātos pret jebkādām iespējamām sekām, AS «Baltic RE Group» un tās meitas uzņēmumi šobrīd izmanto savus norēķinu kontus citās Latvijas komercbankās.

19. februārī AS «Baltic RE Group» saņēma oficiālu atļauju no AS «ABLV Bank» bez ierobežojumiem izmantot šos kontus, līdz situācija AS «ABLV Bank» stabilizēsies.

Visi AS «Baltic RE Group» un Grupas meitas uzņēmumu nomnieki nav saistīti ar ABLV Group.

AS «Baltic RE Group» pamatdarbības virzieni ir nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana, to iznomāšana un apsaimniekošana.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds