Āboltiņa: «Vienotības» valde dzīvo kompleksā no Āboltiņas

2017. gada 08. novembris plkst. 11:12
Autors: Db.lv
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

««Vienotības» valde dzīvo tādā kā kompleksā no Āboltiņas. Viņi pasūta socioloģisko aptauju un jautā: «Ar ko asociējas «Vienotība»?» Un «Vienotība» asociējas ar Āboltiņu tāpēc, ka nav citu spilgtu līderu, nav citu darbu, kam būt priekšā,» Saeimas deputāte Solvita Āboltiņa («Vienotības» frakcija) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā «Preses klubs», atklājot, kāpēc, viņasprāt, viņa tikusi izslēgta no partijas.

Kā iemeslu viņas izslēgšanai Āboltiņa minēja to, ka viņai piekārta «Vienotības» vadītājas birka. Tā likusi jaunajai valdei iedzīvoties kompleksos. Saeimas deputāte gan norādīja, ka šī birka neatbilst patiesībai: «Šajā situācijā ir jau otra jaunā valde – viena bija ar Piebalgu, otra tika ievēlēta augustā.»

Āboltiņa ir pārliecināta, ka viņa cilvēkiem asociējas ar šo partiju tāpēc, ka «Vienotībai» «nav citu spilgtu līderu, nav citu darbu, kam būt priekšā.» Viņa norādīja, ka arī viņas izslēgšana no partijas parāda to, ka jaunā valde nevēlējās risināt īsto problēmu – izvēlēties jaunu ekonomikas ministru. «Arī šobrīd savai nespējai un problēmu nerisināšanai atkal izmeta priekšā Āboltiņu,» valdi kritizēja Āboltiņa. Saeimas deputāte atzina, ka šādu situāciju daļēji uztver par «spēcīgas personības likstām».

Viņa uzskata, ka valde ar šādu rīcību neko nav atrisinājusi. «Ja es biju pēdējais šķērslis, es viņiem vēlu veiksmi, bet manā uztverē politikā ir jānāk ar darbiem un idejām. Tikai ar jauniem darbiem un idejām var aizēnot to iepriekšējo līderi,» raidījumā sacīja Āboltiņa.

Tomēr Āboltiņa ar ironiju atzina, ka vismaz netiks vainota nākamo vēlēšanu rezultātos. «Es biju gatava tam, ka uz nākamajām vēlēšanām, kad es jau sen būšu Ārlietu ministrijā, rezultātus skaidrotu ar to, ka Āboltiņa par vēlu aizgāja. Tagad vismaz izslēdza laikus, viņiem vēl ir iespēja kaut ko nodemonstrēt,» ar smaidu sacīja Āboltiņa.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām