Accenture vadītājs: Laba programmētāja alga - 3000 latu mēnesī

2013. gada 21. novembris plkst. 11:34
Autors: Db.lv
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

IT talanti ir «uz izķeršanu» un ar sociālajām garantijām nozares uzņēmumos nevienu nepārsteigsi, apliecina uzņēmuma Accenture Latvijas filiāles vadītājs Maksims Jegorovs intervijā žurnālam Ir.

«Tirgū ir atstrādāts algu līmenis - trīs līdz četras reizes lielāks par Latvijas vidējo. Labs programmētājs ar 10-15 gadu pieredzi var pelnīt 2500-3000 latu mēnesī,» viņš atklājis.

Taču Accenture Latvija cilvēkus piesaistot vēl citas vērtības. «Mums ir kopējs gars. Tie cilvēki, kas strādā Accenture dažādās pasaules vietās, parasti ir tādi, kam patīk smadzeņu mežģīšana, sarežģītas lietas. Mums visiem patīk nodarboties ar projektiem, kuri ir šausmīgi lieli, ļoti sarežģīti. Mūsu vidējais projekts ir 100-300 miljonu latu vērtībā. Lai tādu pārvaldītu, strādā cilvēku tūkstoši. Tas ir intelektuāls izaicinājums un personiskais izaicinājums. Narkotiska atmosfēra,» skaidrojis M. Jegorovs.

«Mans iepriekšējais boss, piemēram, runāja sešās valodās. Vienas ASV filiāles direktors ir augstas klases vijolnieks,» viņš stāstījis par darbinieku intelektuālo bagāžu.

Pats M. Jegorovs, pēc pirmās izglītības fizmats, atnācis uz Accenture Latvija 2004. gadā. Pirms tam vadījis norēķinu sistēmu ierīkošanu lielās organizācijās: Lattelecom, Tele 2, Latvenergo.

Accenture Latvijas filiāle iekārtojusies virs divu banku telpām bijušajā VEF fabrikas administratīvajā korpusā Brīvības ielas pusē. «Tagad te, VEF teritorijā, ir vesels IT parks, bet mēs bijām pirmie, kuri šo vietu atklāja,» Ir stāstījis uzņēmuma vadītājs.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām