Advokātu birojs Primus apvienojas ar lietuviešiem un mērķē uz Polijas tirgu 

Viens no vadošajiem advokātu birojiem Latvijā un Igaunijā Primus paplašina un izvērš savu darbību visas Baltijas mērogā, apvienojoties ar Lietuvas advokātu biroju Varul. Apvienošanās ietvaros tiek izveidots jauns Baltijas mēroga pilna servisa advokātu birojs Primus ar vairāk nekā 70 speciālistiem Rīgā, Tallinā un Viļņā.

Dienas Bizness, 19.04.2016

«Visi trīs Primus advokātu biroji pēdējos gados ir piedzīvojuši izaugsmi divkāršā apmērā un apkalpo arvien pieaugošu skaitu vadošo korporatīvo klientu Baltijā. Lietuvas biroja pievienošanās Primus, tajā skaitā Polijas konsultāciju nodaļas darbība, ievērojami palielinās Primus iespējas ne tikai Baltijas mērogā, bet arī daudz plašāk, kā arī nostiprinās pamatus turpmākai Primus izaugsmei, tostarp starptautiskā mērogā,» norāda advokātu biroja Primus partnere Kristīne Gaigule-Šāvēja.

Visi trīs Baltijas valstu Primus advokātu biroji specializējas klientu konsultēšanā sarežģītu darījumu strukturēšanas, strīdu risināšanas un normatīvo aktu piemērošanas jautājumos gan Baltijas, gan plašākā mērogā. Primus advokātu biroji starptautiskajās publikācijās pastāvīgi tiek ierindoti starp Baltijas vadošajiem advokātu birojiem.

Primus jaunais Lietuvas partneris pēdējo gadu laikā ir pastāvīgi attīstījies un tiek atzinīgi novērtēts Lietuvā, kur juridisko pakalpojumu tirgus konkurence ir īpaši sīva. Papildus vietējā tirgus pieredzei, jaunais Primus Lietuvas birojs nodrošinās ciešu saikni ne tikai Lietuvā, bet arī ar kaimiņos esošo Poliju: Roberts Joudka, Primus Lietuva vadošais partneris, ir viens no Polijas - Lietuvas Tirdzniecības kameras dibinātājiem.

Advokātu birojs ir izveidojis arī Polijas konsultāciju nodaļu, kas piedāvā speciālistu konsultācijas Polijas uzņēmējiem saistībā ar jau izveidotu vai plānotu uzņēmējdarbību Baltijas valstīs.

Jaunākais izdevums