Aicina uzņēmējus iesniegt piedāvājumus kravu pārvadājumu nodrošināšanai uz Afganistānu

Autors: Db.lv
2010. gada 29. decembris plkst. 12:21

Aizsardzības ministrija (AM) aicina kvalificētus loģistikas uzņēmumus līdz 2011.gada 15.februārim iesniegt savus piedāvājumus kravu pārvadājumu nodrošināšanai caur Latviju Starptautisko drošības atbalsta spēku (International Security Assistance Force - ISAF) operācijas vajadzībām abos virzienos – uz Afganistānu un no Afganistānas.

Līgumus ar atbilstošākajiem uzņēmumiem AM plāno noslēgt 2011.gada martā.

Iesniegtajos piedāvājumos tiks vērtētas uzņēmuma tehniskās un finansiālās iespējas veikt visa veida kravu multimodālos pārvadājumus, pieredze kravu sūtīšanā Afganistānā, kā arī piedāvātā pakalpojuma cena un provizoriskais pārvadājuma ātrums.

Šogad saskaņā ar AM noslēgtajiem multimodālo pārvadājumu līgumiem, tika veikta ISAF valstu nemilitāro kravu transportēšana virzienā no Rīgas uz Afganistānu. Lai varētu nodrošināt kravu plūsmu arī virzienā no Afganistānas, Latvija kā NATO vadošā valsts kravu tranzīta nodrošināšanā pa Ziemeļu apgādes ceļu (Northern Line of Communication – NLOC) šobrīd organizē jaunu līgumu noslēgšanu uz 5 gadiem.

Piedāvājuma iesniegšanas noteikumus no 2011.gada 3.janvāra varēs saņemt elektroniski pēc pieprasījuma, rakstot uz e-pastu: olevs.nikers@mod.gov.lv .