Air France KLM aug pasažieru skaits

2007. gada 14. jūnijs plkst. 17:12
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Pēdējā finanšu gadā aviokompānija Air France KLM uzrādījusi veiksmīgus pasažieru pārvadājumu rezultātus no Latvijas. KLM avio pasažieru pārvadājumu skaits pieauga par 31%, bet Air France - par 7%, Db.lv informēja Air France KLM Ziemeļeiropas komercdirektors Olivers Ours.

Pēc kompāniju apvienošanās Air France KLM ir lielākais avio pasažieru pārvadātājs Eiropā. Publicētie finanšu rezultāti par 2006./2007. gadu uzrāda ievērojamu izaugsmi gan saskaņā ar apgrozījuma datiem un saimnieciskās darbības rezultātiem, gan pasažieru pārvadājumu skaitu.

Pasažieru pārvadājumu pieaugums Latvijā ievērojami ietekmē Air France KLM kopējo izaugsmi Baltijas valstīs, sasniedzot pieaugumu par 8% pēc KLM datiem un par 7% pēc Air France datiem. "Mēs esam ļoti apmierināti ar šiem finanšu rezultātiem un it īpaši ar attīstību, kādu kompānija ir uzrādījusi Baltijas reģionā", saka Mauricio Kardona (Mauricio Cardona), Air France KLM Somijas un Baltijas valstu reģionālais direktors

Finanšu rezultātu kopsavilkums

Ieņēmumi - pieaugums par 7,6% līdz 23,07 miljardiem EUR
Ieņēmumi no saimnieciskiem darījumiem - pieaugums par 32,5% līdz 1,24 miljardiem EUR
Ieguldītā kapitāla apgrozījums - 6,5%, par 1,3 punktiem vairāk, kā iepriekš 
Dividendes  48 Euro centu apmērā (+60%)
2007.-2008. finanšu gadā mērķis turpināt paaugstināt ieņēmumus no saimnieciskās darbības un sasniegt 7% ieguldītā kapitāla atdevi.

Dalies ar šo rakstu