Transports un loģistika

airBaltic atkārtoti saņems ATW Tirgus līdera balvu

Zane Atlāce - Bistere, 18.01.2019

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Vadošais aviācijas nozares ikmēneša žurnāls Air Transport World (ATW) paziņojis, ka Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2019. gada 26. martā Ņujorkā notiekošā ikgadējā 45. Aviācijas nozares balvas pasniegšanas ceremonijā saņems ATW Aviācijas nozares sasniegumu balvu kā gada tirgus līderis.

airBaltic šo balvu saņēmusi divus gadus pēc kārtas. ATW Aviācijas nozares sasniegumu balva ir augstākais pagodinājums, ko aviokompānija vai persona var saņemt par izcilību gaisa transporta nozarē.

«Tas ir nozīmīgs sasniegums – kļūt par pirmo lidsabiedrību, kas divus gadus pēc kārtas saņēmusi ATW Tirgus līdera balvu. Mēs turpinām pilnveidoties, un, palielinot lidojumu skaitu un uzlabojot efektivitāti, esam atkārtoti audzējuši mūsu tirgus daļu Baltijā. Es lepojos ar motivēto airBaltic komandu, kas šo teicamo darbu dara ikdienā, palīdzot sniegt izcilus un punktuālus pakalpojumus mūsu klientiem,» norāda airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss).

airBaltic saņēmusi atzinību par 2017. gadā sasniegto panākumu tālāku attīstību un straujo izaugsmi, piedāvājot vairāk nekā 70 savienojumu no visām trīs Baltijas valstīm. Rīgā airBaltic tirgus daļa ir sasniegusi 56%. airBaltic 2018. gadā spēja sasniegt rekordlielu apkalpoto pasažieru skaitu un ieņēmumus. Pērn airbaltic pārvadāja 4,1 miljonu pasažieru, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš.

ATW Aviācijas nozares sasniegumu balva izveidota 1974. gadā. Šis apbalvojums tiek piešķirts privātpersonām un organizācijām, kas izcēlušās ar savu pirmšķirīgo veiktspēju, inovācijām un teicamu pakalpojumu sniegšanu. ATW Tirgus līdera balva tiek piešķirta lidsabiedrībai, kas atšķiras no saviem konkurentiem ģeogrāfiskā reģionā vai tirgus sektorā, vai kas radījusi, stimulējusi tirgu.

Komentāri

Pievienot komentāru