airBaltic atvainojas par tehniskām problēmām

2016. gada 03. jūnijs plkst. 10:23
Autors: LETA
Dalies ar šo rakstu

Vakar vakarpusē aviosabiedrības airBaltic lidojumi no Rīgas uz Amsterdamu un atpakaļ uz Rīgu tika atcelti tehnisku iemeslu dēļ, informēja airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš atzina, ka diemžēl reisus nebija iespējams izpildīt ar rezerves lidmašīnām. Taču airBaltic plāno būtisku situācijas uzlabošanos pēc jauno Kanādā ražoto CS300 lidaparātu saņemšanas, paskaidroja uzņēmuma pārstāvis.

Aviosabiedrība atvainojas pasažieriem par neērtībām.

Amsterdamā vakar «iestrēga» arī finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), kura caur Amsterdamu atgriezās no Parīzes Francijā, kur Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas jeb OECD Ministru padomes sanāksmē tika parakstīts līgums par Latvijas pievienošanos OECD. Latviju padomes sanāksmē pārstāvēja arī finanšu ministre.

Lidostas Rīga mājaslapā publicētā informācija rādīja, ka vakar bija atcelts plkst.16.25 paredzētais reiss no Rīga uz Amsterdamu un reiss no Amsterdamas uz Rīgu, kam Latvijas galvaspilsētā jāierodas plkst.22.10.

Kāda lidojuma Amsterdama - Rīga pasažiere aģentūru LETA vakar informēja, ka atceltā reisa pasažieriem atgriešanās Rīgā tiek nodrošināta šodien. Lielākajai daļai pasažieru nokļūšana Rīgā nodrošināta, lidojot ar pārsēšanos caur citām lidostām.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi