airBaltic būs tiešie reisi uz Sāremā

2007. gada 23. marts plkst. 9:21
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Latvijas aviosabiedrība airBaltic no 3.maija uzsāks tiešos reisus no Rīgas uz Kuresāri, piedāvājot jaunu iespēju Igaunijas salu apceļotājiem un Sāremā spa procedūru cienītājiem, Db.lv informēja uzņēmuma Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

airBaltic prezidents Bertolts Fliks komentē: "Reisa atklāšana uz Sāremā iezīmē vēl vienu tūrisma attīstības tendenci – spa un veselības tūrisms, kuru iespējams apvienot ar aktīvo atpūtu Baltijas jūras salās."

Tomas Kasemā (Toomas Kasemaa), Sāremā apgabala gubernators: "Latvija un Sāremā bijušas saistītas jau izsenis – Rīga un Kuresāre bija Livonijas pilsētas, tādēļ to savstarpējā saikne ir pašsaprotama. Mēs uzskatām, ka jaunatklātais maršruts veicinās tūrismu salā, kā arī sadarbības aktivizēšanos uzņēmējdarbības un ražošanas jomās. Turklāt, salas iedzīvotājiem tā būs lieliska iespēja caur Rīgu lidot uz jebkuru vietu pasaulē."

Toivo Ast, Saaremaa Spa Hotels valdes priekšsēdētājs: "Latvijas iedzīvotāji ir mūsu tuvākie kaimiņi un draugi. Mēs jau sen sapņojām par gaisa tiltu starp Rīgu un Kuresāri un kopā ar airBaltic prezidentu Bertoltu Fliku mums šī iecere ir izdevusies. Sāremā ir ieguvusi labu slavu ar savām spa un veselības tūrisma iespējām. Kuresārē vien vienlaikus var uzņemt 1200 spa cienītājus, 615 no tiem – mūsu viesnīcā."

Reiss no Rīgas uz Kuresāri tiks veikts ar Fokker 50 tipa lidmašīnu divas reizes nedēļā. Plānotais ceļojuma ilgums – 40 minūtes. No Rīgas uz Kuresāri ar automašīnu iespējams nokļūt aptuveni 5 stundās.

Dalies ar šo rakstu