airBaltic ievieš interneta reģistrāciju lidojumiem

2007. gada 31. jūlijs plkst. 12:22
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Latvijas aviosabiedrība airBaltic ieviesusi interneta reģistrāciju tiešajiem lidojumiem (online check-in), ļaujot pasažieriem internetā reģistrēties lidojumam, izraudzīties vēlamo sēdvietu un izdrukāt iekāpšanas karti.

airBaltic prezidents un izpildirektors Bertolts Fliks, komentējot jaunās sistēmas ieviešanu, sacīja: "Interneta reģistrācijas sistēmas ieviešana ir ļoti nozīmīgs solis, kas atvieglo ceļošanu. Tā ļauj būtiski ietaupīt laiku, ko pasažieri pirms lidojuma pavada lidostā. Zinot, ka gaidīšana rindā pirms reģistrēšanās var aizņemt līdz 20 minūtēm, interneta reģistrācija, tiklīdz sistēma būs ieviesta pilnībā, visiem airBaltic pasažieriem palīdzēs ietaupīt līdz 30 miljoniem minūšu gadā."

Interneta reģistrācija pašlaik ir iespējama uz visiem airBaltic izpildītajiem tiešajiem reisiem, kuri izlido no Rīgas un Cīrihes. Jau tuvākajā laikā pakāpeniski tiks ieviesta iespēja reģistrēties airBaltic reisiem no citām lidostām un būs iespējams reģistrēties arī savienotajiem reisiem.

Pasažieri var reģistrēties lidojumam no pulksten 20.00 uz visiem nākamās dienas reisiem. Reģistrācija internetā tiek pārtraukta 2 stundas pirms lidojuma. Lai reģistrētos lidojumam internetā, var izmantot visa veida biļetes - gan kasēs, gan ceļojuma aģentūrās, gan www.airbaltic.lv iegādātās.

Pasažieri, kas ir reģistrējušies lidojumam internetā, lidostā savas somas var atstāt pie īpašas bagāžas nodošanas letes. Rīgas lidostā tā atrodas starp biznesa un ekonomiskās klases reģistrācijas letēm. Ceļojot tikai ar rokas bagāžu, pasažieri var uzreiz doties uz drošības pārbaudēm un tālāk uz lidmašīnu. Bagāžas nodošana tiek pārtraukta 30 minūtes pirms reisa izlidošanas, savukārt pasažieriem pie izlidošanas izejas ir jāierodas ne vēlāk kā 20 minūtes pirms lidojuma.

Reģistrēties lidojumam iespējams airBaltic mājaslapā www.airbaltic.lv, kur pieejama arī detalizēta informācija par jauno pakalpojumu.


 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām