airBaltic ievieš VISA priekšapmaksas karti

2013. gada 04. jūnijs plkst. 12:14
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

Latvijas aviokompānija airBaltic ir ieviesusi VISA priekšapmaksas karti, kas pieejama divās valūtās — latos vai eiro, informē lidsabiedrības pārstāvji.

Lai saņemtu airBaltic maksājumu karti nav nepieciešams bankas konts vai kredītvēstures pārbaude, norāda airBaltic pārstāvji. Tiek solīts, ka, izmantojot šo karti, airBaltic klienti varēs saņemt labākus piedāvājumus lidojumiem, kas pirkti airBaltic mājas lapā.

Klienti kartes iegūšanai var pieteikties tiešsaistē prepaidcard.airBaltic.com. airBaltic karšu īpašnieki varēs iegūt arī papildus karti, ko nodot lietošanā dzīvesbiedriem, bērniem vai partneriem, informē aviokompānija.

Lidsabiedrības VISA priekšapmaksas karti apkalpo Contis Financial Services Ltd.

Priekšapmaksas karte tiks saistīta arī ar BalticMiles lojalitātes programmu, un, izmantojot šo karti, varēs krāt lojalitātes punktus, iepērkoties internetā un veikalos.

A/s airBaltic dibināta 1995. gadā, un tās galvenais akcionārs ir Latvijas valsts, kurai pieder 99,8% akciju. airBaltic flotē ir 26 lidmašīnas: piecas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, trīs Fokker 50, un desmit Bombardier Q400 NextGen. Vasaras sezonā airBaltic īslaicīgi izmantos arī Boeing 757-200 lidmašīnas maršrutos, kuros ir augsts pieprasījums.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām