airBaltic met acis uz Daugavpili

2007. gada 06. novembris plkst. 13:25
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Šodien, 6.novembrī, Latvijas aviosabiedrības airBaltic pārstāvji tās prezidenta un izpildirektora Bertolta Flika vadībā apmeklējuši Daugavpili. Vizītes ietvaros airBaltic pārstāvji tikās ar Daugavpils lidostas un pilsētas domes pārstāvjiem, lai izvērtētu lidostas infrastruktūras potenciālu un tās iespējamos attīstības scenārijus.

Vienlaikus Daugavpilī tika svinīgi atklāts pirmais airBaltic reģionālais birojs, ar kura palīdzību būs iespējams veicināt ceļojumu pieejamību šī reģiona iedzīvotājiem, informēja aviosabiedrības pārstāvis Jānis Vanags.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks komentē: “Aviācijas attīstība Latvijas reģionos ir ārkārtīgi būtiska. Mēs redzam, ka airBaltic iekšzemes reisi uz Liepāju un Liepājas lidostas vārda iekļaušana starptautiskajās aviācijas kartēs ar lidojumiem uz Hamburgu un Kopenhāgenu, ir sevi apliecinājusi kā būtiska iniciatīva, kas veicina ne tikai Liepājas un tuvējā reģiona, bet arī ievērojamas Lietuvas daļas attīstību. Arī Daugavpils lidostai ir liels izaugsmes potenciāls, tāpēc mēs, airBaltic, esam gatavi sniegt konsultatīvo atbalstu un strādāt pie aviācijas pakalpojumu attīstības šajā reģionā. Pirmais solis attīstības virizenā ir reģionālā biroja atklāšana Daugavpilī, ar kuru mēs ienesam jaunas vēsmas tūrisma nozarē un padarām ceļošanas iespējas pieejamākas reģiona cilvēkiem.”

airBaltic plāno tuvākajā nākotnē atvērt birojus  arī Liepājā, Ventspilī, Jelgavā un Valmierā. Arī Rīgā papildu jau esošajam birojam Berga bazārā tiks atvērta vēl viena tirdzniecības un konsultāciju vieta. 

airBaltic birojos būs iespējams saņemt informāciju par pakalpojumiem, iegādāties aviobiļetes, veikt  pasažieru vārdu, lidojumu datuma un maršruta maiņu, saņemt Eurobonus programmas apkalpošanu, kā arī iegādāties priekšapmaksas mobilo tālruņu karti airBalticcard Mobile un aviokompānijas suvenīrus.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām