airBaltic neiekasēs papildu nodokli

2007. gada 22. janvāris plkst. 16:31
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Latvijas aviosabiedrība airBaltic, reaģējot uz Lielbritānijas lidostās pērnā gada nogalē noteikto dubulto lidostas nodevu, pieņēmusi lēmumu neiekasēt papildu lidostas nodevu no aviosabiedrības pasažieriem, kuri pirms 2006. gada 7. decembra iegādājušies biļetes lidojumiem uz Londonu vai Mančestru pēc šā gada 1. februāra, Db.lv informēja aviosabiedrība.

Pērnā gada decembrī Lielbritānijas Finanšu ministrs Gordons Brauns (Gordon Brown) paziņoja, ka tiks dubultota lidostu nodeva pasažieriem, kas izlidos no Lielbritānijas lidostām, sākot ar 2007. gada 1. februāri. Saskaņā ar Lielbritānijas valdības lēmumu jaunā nodeva tiks piemērota arī biļetēm, kas iegādātas pirms 2006. gada 7. decembra lidojumiem no Lielbritānijas pēc šā gada 1. februāra.

Jaunā Lielbritānijas valdības noteiktā izlidošanas nodeva lidojuma biļetei no Londonas vai Mančestras uz citām Eiropas pilsētām ekonomiskajā klasē ir ekvivalenta LVL 10 līdzšinējo LVL 5 vietā, savukārt biznesa klasē - LVL 20 līdzšinējo LVL 10 vietā.

airBaltic veic tiešos lidojumus uz Londonu katru dienu, savukārt uz Lielbritānijas pilsētu Mančestru divas reizes nedēļā - pirmdienās un piektdienās.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām