airBaltic palielina iekšzemes reisu skaitu uz Liepāju

2008. gada 09. aprīlis plkst. 11:40
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Latvijas aviosabiedrība airBaltic ir palielinājusi iekšzemes reisu skaitu uz Liepāju, piedāvājot darbadienās lidojumus no Rīgas uz Liepāju un no Liepājas uz Rīgu arī dienas vidū, liecina sniegtā informācija medijiem.

Lidojumus no Rīgas uz Liepāju aviokompānija nodrošinās plkst. 12.40, savukārt no Liepājas uz Rīgu plkst. 13.45.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: "Ņemot vērā veiksmīgos darbības rezultātus maršrutā Rīga – Liepāja, esam palielinājuši reisu skaitu un piedāvājam lidojumus arī darbadienās dienas vidū. Domājam, ka ar šo reisu palīdzību  daudzi spēs elastīgāk plānot savas vizītes un ietaupīt laiku, izmantojot Rīgu un Liepāju kā starpposmus ceļojumos uz tālākiem galamērķiem."

airBaltic lidojumus maršrutā Rīga – Liepāja veic arī darba dienu rītos un vakaros, kā arī sestdienu rītos un svētdienu pēcpusdienās. Lidojuma ilgums maršrutā ir 40 minūtes.

Šī maršruta vienvirziena biļešu cena lidojumiem no Rīgas uz Liepāju ir no 12,70 LVL (ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu), savukārt biļešu cena lidojumam no Liepājas uz Rīgu ir no 4,10 LVL (ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu).

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām