airBaltic paplašina interneta reģistrācijas iespējas lidojumiem

2007. gada 04. oktobris plkst. 10:48
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Latvijas aviosabiedrība airBaltic uzlabojusi interneta reģistrāciju tiešajiem lidojumiem (web check-in), paplašinot tās darbības laiku - turpmāk pasažieri to varēs izmantot no pulksten 12.00 dienā pirms lidojuma. Sākotnēji interneta reģistrācija lidojumiem bija pieejama tikai no 20.00 dienā pirms lidojuma.

airBaltic prezidents un izpildirektors Bertolts Fliks: "Mēs jau šobrīd redzam, ka interneta reģistrāciju skaits dienā kopš sistēmas ieviešanas ir vairāk nekā divkāršojies, taču pēdējie jauninājumi būtiski uzlabos šī pakalpojuma izmantošanas ērtumu. Turklāt, pastāvot pašreizējam aviopasažieru skaita pieaugumam, interneta reģistrācija lidojumam būs arī piemērotākais risinājums pasažieriem, kas nevēlas pirms ceļojuma stāvēt nogurdinošās rindās."

Interneta reģistrācija pašlaik ir pieejama visiem airBaltic izpildītajiem tiešajiem reisiem, kuri izlido no Rīgas, Viļņas, Cīrihes, Vīnes un Bergenas. Pašlaik Rīgā lidojumam internetā reģistrējas vairāk nekā 120 pasažieru dienā, kas ir aptuveni 5% no visiem izlidojošiem pasažieriem. Jau tuvākajā laikā pakāpeniski tiks ieviesta iespēja reģistrēties airBaltic reisiem no citām lidostām un būs iespējams reģistrēties arī savienotajiem reisiem, sola aviokompānija.

Pasažieri var reģistrēties lidojumam no pulksten 12.00 uz visiem nākamās dienas reisiem.  Reģistrācija internetā tiek pārtraukta 2 stundas pirms lidojuma. Lai internetā reģistrētos lidojumam, var izmantot visa veida biļetes - gan kasēs, gan ceļojuma aģentūrās, gan www.airbaltic.lv iegādātās.

Pasažieri, kas ir internetā reģistrējušies lidojumam, lidostā savas somas var atstāt pie īpašas bagāžas nodošanas letes. Rīgas lidostā tā atrodas starp biznesa un ekonomiskās klases reģistrācijas letēm. Ceļojot tikai ar rokas bagāžu, pasažieri var uzreiz doties uz drošības pārbaudēm un tālāk uz lidmašīnu. Bagāžas nodošana tiek pārtraukta 30 minūtes pirms reisa izlidošanas, savukārt pasažieriem pie izlidošanas izejas ir jāierodas ne vēlāk kā 20 minūtes pirms lidojuma.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām