airBaltic pasažieri varēs reģistrēties automatizēti

2006. gada 21. decembris plkst. 12:03

Šonedēļ darbu sākuši pirmie Latvijas aviosabiedrības airBaltic pasažieru automātiskās reģistrācijas jeb check-in automāti Rīgas lidostā. Jaunie reģistrācijas automāti nodrošina airBaltic pasažieriem iespēju reģistrēties lidojumam, kā arī piereģistrēt savu bagāžu.

airBaltic komercdirektors Jans Lundborgs komentē: "Šādi pasažieru reģistrācijas automāti ir ļoti populāri daudzās pasaules lidostās - tie ir vienkārši, ērti lietojami un palīdz taupīt pasažieru laiku." Viņš piebilst, ka airBaltic ir pirmā aviosabiedrība, kas piedāvā saviem pasažieriem Rīgas lidostā izmantot datorizētos reģistrācijas automātus.

airBaltic pasažieri var reģistrēties lidojumiem uz valstīm, kurās pirms lidojuma nav nepieciešama vīza, kā arī uz valstīm, kurās vīzu iespējams iegādāties lidostā. Izmantojot reģistrācijas automātu, pasažieri var reģistrēties airBaltic tiešajiem lidojumiem, sadarbības (code share) lidojumiem, kurus veic airBaltic, kā arī aviokompānijas SAS lidojumiem.

Patlaban Rīgas lidostā uztādīti pirmie 2 airBaltic reģistrācijas automāti. Šis ir pirmais solis airBaltic pasažieru reģistrācijas automātu ieviešanā. Nākamgad plānots uzstādīt vēl vairākus automātus.