airBaltic piedāvā mobilā tālruņa priekšapmaksas karti

2007. gada 23. jūlijs plkst. 12:10

Latvijas aviosabiedrība airBaltic ieviesusi tirgū jaunu produktu - priekšapmaksas mobilā tālruņa karti airBalticcard Mobile, kura nodrošina iespēju ārvalstīs saņemt ienākošos zvanus bez maksas un veikt zvanus par būtiski zemākām cenām. Pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar kompāniju Telecom Discount un pasaulē vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem.

Māris Rudens, airBaltic mārketinga un e-komercijas vadītājs komentē: "Pēdējo gadu laikā arvien vairāk cilvēku, dodoties atpūtas vai darījuma braucienos, izvēlas lidot. Vienlaikus pieaug arī ceļotāju prasības pēc regulāras saziņas ar draugiem, ģimeni vai darījumu partneriem. Piedāvājot priekšapmaksas mobilā tālruņa karti un saņemt zvanus ārvalstīs bez maksas, airBaltic vēlas nodrošināt saviem pasažieriem un ikvienam ceļotājam iespēju ērti un izdevīgi sazināties ceļojuma galamērķī vai pēc atgriešanās no ceļojuma. Šis produkts ir arī apliecinājums tam, ka airBaltic rūpējas par savu klientu labsajūtu ne tikai lidojuma, bet arī visa ceļojuma laikā. Atgriežoties mājās, airBalticcard kartes īpašnieku negaidīs nepatīkams pārsteigums lielu telefonrēķinu veidolā par tālruņa izmantošanu ārvalstīs".

Bezmaksas ienākošos zvanus iespējams saņemt vairāk kā 50 pasaules valstīs, piemēram Krievijā, lielākajā daļu Eiropas valstu, tādās populārās atpūtas vietās kā Turcija, Ēģipte, Apvienotie Arābu Emirāti, Kipra un citur. Pārējās valstīs ienākošo zvanu cena ir ļoti izdevīga no - 0,09 EUR/min.

Plašais starpoperatoru tīkls un sadarbības partneri nodrošina airBalticcard Mobile ar izdevīgiem mobilo sakaru tarifiem visā pasaulē - sākot ar 0,39 EUR/min par izejošo zvanu.

airBalticcard Mobile karti var lietot ar jebkuru GSM režīma mobilo tālruni, kas nav adaptēts darbam tikai konkrētā tīklā, turklāt vienotā starptautiskā numura darbības laiks ir divi gadi no pēdējā zvanīšanas brīža, kas dod iespēju izlietot neizmantotos līdzekļus nākamo ārvalstu braucienu laikā. Mobilās kartes starta komplektu un atjaunošanas kartes ir iespējams iegādāties  airBaltic lidmašīnās lidojumu laikā un biļešu kasēs, kā arī internetā www.airbalticcard.lv, kur ir iespējams arī aplūkot sarunu atskaites un bilanci un sūtīt īsziņas.
Plašāka informācija par airBalticcard Mobile un zvanu tarifi ir pieejami www.airbalticcard.lv

 
Turpmākai informācijai:
Jānis Vanags, Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga
LV-1053 Rīga, Latvija
Tālr.  +371 720 7726
E-pasts:  janis.vanags@airbaltic.lv