airBaltic pievienoti Baltic Airlines un Training Centre Holdings

2015. gada 15. oktobris plkst. 12:27
Autors: LETA
Dalies ar šo rakstu

Pabeigta Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic reorganizācija, kompānijai pievienojot uzņēmumus Baltic Airlines un Training Centre Holdings, liecina Firmas.lv informācija.

Reorganizācija pabeigta 14.oktobrī.

Taču lidsabiedrības pārveide saskaņā ar valdes lēmumu turpinās. Jūnija paziņojumā par reorganizāciju teikts, ka šī gada 19.maijā airBaltic valde ir pieņēmusi lēmumu veikt reorganizāciju nodalīšanas ceļā atbilstoši Komerclikumam, saskaņā ar ko Baltijas kravu centrs kā sadalāmā sabiedrība nodos akciju sabiedrībai airBaltic kā iegūstošajai sabiedrībai saimnieciskās darbības novirzienu, kas sastāv no nekustamā īpašuma uzturēšanas un pārvaldīšanas funkciju nodrošināšanai nepieciešamajiem aktīviem un saistībām.

airBaltic tiks pievienotas trīs kompānijas - pasažieru aviopārvadājumu un nekustamā īpašuma izīrēšanas un pārvaldīšanas kompānija Baltic Airlines, kravu aviopārvadājumu, kā arī uzglabāšanas un noliktavu saimniecības uzņēmums Baltijas kravu centrs un apmācības firma Training Centre Holdings.

Paziņojumā par reorganizāciju teikts, ka airBaltic valde ir pieņēmusi lēmumu veikt reorganizāciju pievienošanas ceļā atbilstoši Komerclikumam, kur Training Centre Holdings un Baltic Airlines kā pievienojamās sabiedrības tiks pievienotas airBaltic.

Baltic Airlines pērn strādājusi ar 312 477 eiro apgrozījumu un peļņu 300 001 eiro apmērā.

Training Centre Holdings strādājusi ar 244 281 eiro apgrozījumu un 7228 eiro zaudējumiem.

Savukārt Baltijas kravu centrs - ar 779 152 eiro apgrozījumu un 108 904 eiro peļņu.

Visas trīs kompānijas līdz šim piederēja airBaltic.

airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām