airBaltic sāk lidojumus no Rīgas uz Bukaresti

2014. gada 03. jūnijs plkst. 9:17
Dalies ar šo rakstu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsākusi jaunus vasaras sezonas lidojumus no Rīgas uz Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti, liecina tās sniegtā informācija medijiem.

Četri jaunie reisi nedēļā nodrošina ceļošanu starp divām galvaspilsētām, kā arī tālāk uz galamērķiem Baltijā, Skandināvijā un Krievijā.

Restrukturizācijas pasākumu ietvaros un nelielā pieprasījuma dēļ, vasaras sezonā airBaltic pārtraukusi lidojumus vairākos maršrutos, kas savukārt ļaujot uzsākt lidojumus maršrutā Rīga – Bukareste.

airBaltic veic lidojumus no Rīgas uz Bukaresti otrdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās. Aviokompānija lidojumus veic ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu un lidojuma ilgums ir aptuveni divas stundas un piecdesmit piecas minūtes. Biļešu cena abos virzienos ir, sākot no EUR 179, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: piecas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300 un divpadsmit Bombardier Q400 NextGen.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds