Pakalpojumi

airBaltic sāk lidojumus no Rīgas uz Olborgu Dānijā

Dienas Bizness, 20.04.2015

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic no 18.aprīļa uzsākusi lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Dānijas pilsētu Olborgu, informē AS Air Baltic Corporation korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

«Olborga kļūst par mūsu trešo galamērķi Dānijā. Šis maršruts papildina mūsu jau esošos reisus no Kopenhāgenas un Billundas uz Rīgu, piedāvājot ērtus savienojumus ar Latvijas galvaspilsētu un citiem galamērķiem,» norāda airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate.

airBaltic nodoršina lidojumus no Rīgas uz Olborgu vienu reizi nedēļā - sestdienās, bet no Olborgas uz Rīgu - svētdienās. Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737-300 lidmašīnu, un tie ilgs stundu un četrdesmit minūtes.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas, Viļņas un drīzumā arī no Baltijas piekrastes kūrortpilsētas Hēringsdorfas.

Komentāri

Pievienot komentāru