airBaltic tīrā peļņa pērn 4,305 miljoni LVL

2007. gada 21. februāris plkst. 16:00
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Latvijas aviosabiedrības airBaltic darbības rezultāti 2006. gadā ļaušot turpināt iesākto maršrutu tīkla paplašināšanu, Db.lv informēja kompānija.

airBaltic prezidents Bertolts Fliks komentē: "Neskatoties uz aviopārvadātājiem nelabvēlīgiem tirgus apstākļiem un degvielas cenu kāpumu pērn, mūsu aviokompānija pagājušajā gadā piedzīvoja ievērojamu izaugsmi. Uzņēmuma stabilā attīstība ir labs pamats, lai arī turpmāk paplašinātu airBaltic darbību, radītu jaunas darba vietas, iegādātos jaunas lidmašīnas un airBaltic pasažieriem piedāvātu lidojumus uz jaunām un interesantām pilsētām. Bez tam, neraugoties uz degvielas cenu paaugstināšanos, airBaltic piedāvā biļešu cenas, sākot no LVL 5 (izņemot lidostu nodokļus)."

Papildus esošajiem maršrutiem 2007. gada vasaras sezonā airBaltic no Rīgas piedāvās jaunus lidojumus - uz Irakliju (Krēta), Monastiru (Tunisija), Palmu (Palma de Maljorka), Larnaku (Kipra), Romu, Atēnām, Stavangeru, Dubaju, Gomeļu, kā arī palielinās reisu skaitu uz Parīzi, Barselonu, Maskavu, Hamburgu, Berlīni, Kijevu, Telavivu, Odesu, Stokholmu, Minsku, Briseli, Pēterburgu, Tbilisi un Milānu. No Viļņas 2007. gada vasaras sezonā plānots atklāt jaunus lidojumus uz Briseli, Cīrihi, Milānu un Romu, kā arī vēl uz trim pilsētām, par kurām tiks paziņots atsevišķi.

Dalies ar šo rakstu