airBaltic uz Liepāju lidos biežāk

2007. gada 01. augusts plkst. 11:36
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Latvijas aviosabiedrība airBaltic no 11. augusta palielinās iekšzemes reisu skaitu uz Liepāju, piedāvājot lidojumus arī sestdienu rītos un svētdienu pēcpusdienās, liecina aviosabiedrības sniegtā informācija. Biļešu cena lidojumam no Liepājas uz Rīgu ir, sākot no 1,10 LVL. 

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks, komentējot šīs izmaiņas, sacīja: "Ņemot vērā līdzšinējos veiksmīgos darbības rezultātus šajā maršrutā un pasažieru pieprasījumu, mēs pieņēmām lēmumu palielināt reisu skaitu un piedāvāt lidojumus arī nedēļas nogalēs".

Papildus reisi tiks veikti sestdienu rītos (7.25 no Rīgas, 8.30 no Liepājas) un svētdienu pēcpusdienās (19.15 no Rīgas, 20.20 no Liepājas). Lidojuma ilgums maršrutā ir 40 minūtes. Kopš airBaltic ir ieviesusi interneta reģistrāciju lidojumiem, pasažieri lidostā var ierasties pat 20 minūtes pirms lidojuma, ietaupot ceļā un lidostā pavadīto laiku.

Pašlaik airBaltic lidojumus maršrutā Rīga - Liepāja veic darba dienu rītos un vakaros (6.50 un 18.20 no Rīgas, 7.55 un 19.25 no Liepājas). Šī maršruta vienvirziena biļešu cena lidojumiem no Rīgas uz Liepāju ir sākot no 9,70 LVL (ar lidostu nodevām), savukārt biļešu cena lidojumam no Liepājas uz Rīgu ir sākot no 1,10 LVL.

Tomēr lidotgribētājiem jārēķinās, ka, iegādājoties biļeti vai biļetes, par katru darījumu vēl būs jāmaksā komisijas maksa 2,50 latu apmērā.

Jūnijā airBaltic Liepājas lidostas apkalpotajos reisos (maršruti Liepāja-Hamburga, Liepāja-Kopenhāgena, Liepāja-Rīga) kopā pārvadāja 3580 pasažierus. "Nepilnā mēnesī airBaltic pārvadāja gandrīz trīs reizes vairāk cilvēku nekā eksperimentālajos lidojumos iepriekšējā gadā," Db.lv informēja A/S Air Baltic Corporation Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām