airBaltic uz Rijeku Adrijas jūras krastā lidos biežāk nekā iepriekš plānots

2013. gada 14. februāris plkst. 16:23
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic vasarā no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Rijeku, kas atrodas Adrijas jūras krastā, lidos divas reizes nedēļā - ceturtdienās un svētdienās.

Sākotnēji, paziņojot par pasažieru pārvadājumu uzsākšanu uz šo pilsētu, lidsabiedrība plānoja uz Rijeku lidot vienu reizi nedēļā - ceturtdienās.

Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737-300 lidmašīnu, un tie ilgs aptuveni divas stundas un divdesmit piecas minūtes.

Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 39 latiem (55 eiro), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Savukārt vienvirziena lidojuma cena biznesa klasē būs 409 lati (582 eiro).

Šā gada vasaras sezonā airBaltic ieviesis sešus jaunus galamērķus – Prāga Čehijā, Hevīza-Balatona Ungārijā, Olbija Sardīnijā, Itālijā, Rijeka Horvātijā, Larnaka Kiprā un Malta.

Aviokompānija airBaltic dibināta 1995. gadā, un tās galvenais akcionārs ir Latvijas valsts, kurai pieder 99,8% lidsabiedrības akciju. airBaltic flotē ir divdesmit deviņas lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737 300, septiņas Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen.

Dalies ar šo rakstu