Viedierīces

AirDog kārdina tehnoloģiju fanus Lasvegasā

Lelde Petrāne, 08.01.2015

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Latvijas uzņēmums SIA Helico Aerospace Industries, kas izstrādājis bezpilota lidaparātu AirDog, no 6.-9. janvārim piedalās pasaules lielākajā tehnoloģiju un inovāciju izstādē CES 2015 (Consumer Electronics Show), kas ikgadu norisinās Lasvegasā, ASV.

«Braucot uz šo izstādi, mūsu mērķis bija parādīt tehnoloģiju pasaulei, ka AirDog, ar kuru veiksmīgi startējām kolektīvās iepirkšanās vietnē Kickstarter, ir praktiski gatavs lietošanai un nodemonstrēt tā demo lidojuma prasmes plašākai publikai. Šim nolūkam mēs izvēlējāmies izstādes vietu ne tikai hallē, bet arī ārpus tās, pie kuras uzstādījām skeitborda rampu.

Turklāt, lai to visu parādītu atraktīvāk, mēs piesaistījām Red Bull komandas pārstāvi un Latvijā pirmo profesionālo skeitbordistu Madaru Apsi, kurš uz izveidotās rampas rādīja dažādus iespaidīgus trikus, bet Airdog tam sekoja pa gaisu un filmēja,» stāsta AirDog idejas autors Edgars Rozentāls.

AirDog ir vienīgais uzņēmums no Latvijas, kas šogad piedalās CES 2015 izstādē ASV. Visa Airdog komanda, kas piedalās izstādē, ir no Latvijas, arī izstādes stends ir izstrādāts Latvijā un to veica uzņēmums Mindworks Ramps.

CES 2015 (Consumer Electronics Show) ir pasaulē lielākā tehnoloģiju un inovāciju izstāde, kas norisinās Lasvegasā (ASV) un kurā šogad piedalās nepilni 4 tūkstoši dalībnieku.

Izstādes laikā, demonstrējot AirDog lidošanas prasmes, uzņēmums pievērsis apmeklētāju un mediju uzmanību, kā rezultātā AirDog nominēts Best of Ces Awards 2015 balvai, par ko var nobalsot internetā: http://Engadget.com/cesvoting

SIA Helico Aerospace Industries apvieno inženieru, uzņēmēju, aviācijas un programmēšanas ekspertu komandu, kurus vieno un aizrauj aktīvs dzīvesveids un ekstrēmie sporta veidi. Uzņēmums atrodas Rīgā un nodarbina 20 darbiniekus.