Aizliegti kreisie pagriezieni Ulmaņa gatvē

2007. gada 10. augusts plkst. 15:41
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Lai novērstu satiksmei bīstamus apstākļus, tiek slēgta automašīnu apgriešanās vieta un aizliegti kreisie pagriezieni Kārļa Ulmaņa gatvē pie Beberbeķu ielas, liecina Rīgas domes Satiksmes departamenta sniegtā informācija.

Veicot ceļu satiksmes negadījumu (CSNg) analīzi Rīgas ielās, konstatēts, ka Kārļa Ulmaņa gatves posmā pie Beberbeķu ielas notikušie CSNg ir ar  smagām sekām - smagi cietušie satiksmes dalībnieki. Šo negadījumu rašanās iespējama tādēļ, ka nav atdalīti pretējie braukšanas virzieni un pastāv iespēja veikt kreiso pagriezienu un apgriešanās braukšanai pretējā virzienā manevrus.

Lai novērstu CSNg rašanās cēloņus, no 13.augusta tiek slēgta apgriešanās vieta un aizliegti kreisie pagriezieni Kārļa Ulmaņa gatvē pie Beberbeķu ielas. Automašīnu apgriešanās braukšanai pretējā virzienā iespējama, izmantojot satiksmes pievedceļu uz lidostu Rīga un virzienā uz Jūrmalu izmantojot Rīgas apvedceļa satiksmes pārvadu.

"Satiksmes intensitāte Kārļa Ulmaņa gatvē ar katru gadu ievērojami pieaug. Pašlaik tā ir vidēji 26,5 tūkstoši automašīnu diennaktī. Turklāt virzienā no Jūrmalas uz Rīgu autovadītāji bieži pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus un brauc daudz ātrāk, nekā tas ir atļauts.  Tā kā nav atdalīti pretējie braukšanas virzieni Kārļa Ulmaņa gatvē pie Beberbeķu ielas un automašīnu ieskriešanās joslu izveidot nav iespējams, satiksmes drošības apsvērumu dēļ automašīnu apgriešanās un kreiso pagriezienu iespēju nākas aizliegt," stāstīja Satiksmes departamenta Satiksmes organizēšanas un kustības drošības nodaļas vadītājs T.Vectirāns.

Rīgas domes Satiksmes departaments aicina satiksmes dalībniekus apzināties, ka cilvēku drošība ir galvenā prioritāte.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām