Aizliegts kreisais pagrieziens no Čaka ielas uz Artilērijas ielu

2006. gada 20. decembris plkst. 16:39

Satiksmes drošības paaugstināšanai un satiksmes plūsmas uzlabošanai no aizliegts kreisā pagrieziena manevrs no Aleksandra Čaka ielas uz Artilērijas ielu laika posmā no plkst. 7.00 līdz 22.00, Db.lv informēja Rīgas dome.

Pakāpeniski ieviešot vienotu ierobežojošo manevru laiku visā Rīgas pilsētā, šoruden ir ieviests vienots ierobežojošo manevru laiks Aleksandra Čaka ielā, Brīvības ielā, un tuvākajās dienās nepieciešamās ceļa zīmes būs uzstādītas arī Kr. Valdemāra ielā, posmā no Vanšu tilta līdz A. Briāna ielai.

Tādējādi šoruden realizēto satiksmes organizācijas izmaiņu rezultātā vienots ierobežojošo manevru laiks no plkst. 7.00 līdz 22.00 būs ieviests trijās galvenajās pilsētas maģistrālēs.

Šīs izmaiņas satiksmes organizācijā ir daļa no Rīgas domes Satiksmes departamenta priekšlikumu realizācijas satiksmes plūsmas uzlabošanai Rīgā.
Jau ziņots, ka Satiksmes departaments rosinājis noteikt vienotu ierobežojošo manevru laiku visā pilsētā. Kā zināms, šobrīd aizliegumu zīmju darbības laiks pilsētā ir atšķirīgs, kas vakara stundās kavē satiksmes plūsmas vienmērīgumu. Nākamajā gadā vienots ierobežojošo manevru laiks tiks noteikts arī citviet pilsētā.

Satiksmes drošības paaugstināšanai un satiksmes plūsmas uzlabošanai Satiksmes departaments turpinās ieviest arī kreiso manevru aizliegumus pilsētas maģistrālajās ielās. Šobrīd jau ir aizliegti kreiso pagriezienu manevri daudzviet Brīvības ielā, Lāčplēša ielā, Kr.Valdemāra ielā, A.Čaka ielā u.c.