Aizliegts kreisais pagrieziens no Čaka ielas uz Laboratorijas ielu

2006. gada 23. novembris plkst. 8:45

Satiksmes drošības paaugstināšanai un satiksmes plūsmas uzlabošanai no šodienas ir aizliegts kreisā pagrieziena manevrs no Aleksandra Čaka ielas uz Laboratorijas ielu laika posmā no plkst. 7.00 līdz 22.00, Db.lv informēja Rīgas domes Satiksmes departaments.

Pakāpeniski ieviešot vienotu ierobežojošo manevru laiku visā Rīgas pilsētā, ir mainīts arī kreisā pagrieziena manevra aizliegums no Aleksandra Čaka ielas uz Tallinas ielu-turpmāk šis manevrs būs aizliegts no plkst. 7.00 līdz 22.00.

Šīs izmaiņas satiksmes organizācijā ir daļa no Rīgas domes Satiksmes departamenta priekšlikumiem satiksmes plūsmas uzlabošanai Rīgā. Satiksmes departaments rosinājis noteikt vienotu ierobežojošo manevru laiku visā pilsētā. Kā zināms, šobrīd aizliegumu zīmju darbības laiks pilsētā ir atšķirīgs, kas vakara stundās kavē satiksmes plūsmas vienmērīgumu.

Satiksmes drošības paaugstināšanai un satiksmes plūsmas uzlabošanai Satiksmes departaments turpinās ieviest kreiso manevru aizliegumus pilsētas maģistrālajās ielās. Šobrīd jau ir aizliegti kreiso pagriezienu manevri daudzviet Brīvības ielā, Lāčplēša ielā, Kr.Valdemāra ielā, A.Čaka ielā u.c.