Aiztur kontrabandas cigaretes un medikamentus

2011. gada 20. maijs plkst. 11:52
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes darbinieki vilcienā Sanktpēterburga – Rīga un uz Baltkrievijas robežas atklājuši 37,92 tūkst. nelegālo cigarešu un medikamentus.

Kārsavas muitas kontroles punktā 19.maijā, veicot muitas kontroli vilcienā, VID darbinieki zem sēdekļa atrada paslēptas divas somas ar cigaretēm un nišās zem sēdekļiem – vairākus desmitus cigarešu bloku ar Krievijas akcīzes nodokļa markām. Kopumā tika izņemti 24,72 tūkst. Winston, L&M, Aliance, Chesterfield, Parlament, Davidoff, Vogue un citu marku cigaretes.

Šajā pašā robežpunktā dienu iepriekš, sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām veicot muitas kontroli vilcienā, kas kursē jau iepriekšminētajā maršrutā, tika konstatēts, ka kāds Lietuvas pilsonis bagāžā nelegāli pārvieto 1,8 tūkst. Style un Winston markas cigaretes ar Krievijas akcīzes markām.

Papildus cigaretēm viņš mēģināja valstī ievest medikamentus – 1,3 tūkst. tabletes tādu bezrecepšu zāļu kā Acetilsalicilskābe, Asparkam, Citramon un Paracetamol, kā arī 10 ampulas Diclofenac, kas Latvijā ir recepšu zāles.

Arī Pāternieku muitas kontroles punktā VID darbinieki, veicot automašīnas Audi 100 kontroli un demontējot gāzes iekārtas balonu, un atverot degvielas tvertnes lūku, konstatēja 11,400 tūkst. More markas cigaretes ar Krievijas akcīzes nodokļa markām.

Par konstatētajiem pārkāpumiem personām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli. Izņemtās cigaretes un medikamenti novietoti muitas kontroles punktu aizturēto preču noliktavās līdz attiecīgo administratīvo lietu izskatīšanai.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām