AKKA/LAA par labdarības pasākumu audžuģimenēm no organizatoriem pieprasījusi 120 Ls

2012. gada 30. maijs plkst. 17:25
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Par Vērmanes dārzā gaidāmu labdarības pasākumu audžuģimenēm Autortiesību un komunicēšanas konsultāciju aģentūras/Latvijas Autoru apvienība (AKKA/LAA) sastādījusi 120 latu lielu rēķinu.

Šosvētdien gaidāmā labdarības pasākuma laikā tiks dziedātas tautasdziesmas un, piemēram, dažas Mārtiņa Freimaņa dziesmas, portālam Db.lv stāstīja pasākuma organizētāja Sindija Meluškāne. Pasākuma organizētāji uzskata, ka par labdarības pasākumiem organizācijai AKKA/LAA atlīdzība nebūtu jāmaksā.

«Diez vai Mārtiņš Freimanis būtu gribējis, ka par viņa dziesmu atskaņošanu tiek iekasēta nauda labdarības pasākumā,» saka S.Meluškāne.

«Nevar zināt, ar kādu dziesmu uz skatuves kāps kāds audžubērns ar akordeonu,» pasākuma rīkotāji norādīja uz sarežģījumiem, izveidojot AKKA/LAA iesniedzamo dziesmu sarakstu.

Viņa norāda, ka pasākumā ir jāsaņem virkni dažādu atļauju, tomēr 126 Ls rēķins par dziesmu atskaņošanu nešķiet adekvāts. Tomēr, ja nav noslēgts līgums ar AKKA/LAA, tad Rīgas Dome neizsniedz pasākuma rīkošanas atļauju.

Viņa norāda, ka pasākuma organizētāji Sociālo pakalpojumu aģentūra organizācijai AKKA/LAA jau iepriekš ir maksājusi desmit latus par bērnu izrādēm. Arī šinī pasākumā tiks rādīta izrāde Minhauzena precības.

Pasākumā «Maziņš notikums ar lielu sirdi: Palīdzi bērnam uzaugt ģimenē» uz skatuves tiks atskaņotas aptuveni 25 dziesmas, un koncerts tiek rīkots, lai popularizētu audžuģimeņu, aizbildņu un adoptētāju kustību Latvijā.

Labdarības pasākumā uzstāsies dziedošās ģimenes, mūziķis Juris Kaukulis ar ģimeni, dziesminieks Haralds Sīmanis, un uz skatuves kāps arī bērni.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām