Aktīvākas tirdzniecības veicināšanai AS Olainfarm piesaista trešo akciju tirgus nodrošinātāju

2018. gada 19. septembris plkst. 10:43
Autors: Db.lv
Sadaļa: Investors
Dalies ar šo rakstu

AS Olainfarm turpmāk būs jau trīs akciju tirgus nodrošinātāji, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Par jaunāko AS «Olainfarm» akciju tirgus nodrošinātāju ir kļuvusi starptautiskā investīciju kompānija UAB «Orion Securities», kas turpmāk līdzās AS «LHV Pank» un AB «Šiauliu Bankas» veiks tirgus nodrošināšanu ar uzņēmuma akcijām.

«Labojot iepriekšējās uzņēmuma padomes pieļautās kļūdas, AS «Olainfarm» jaunā vadība ir nolēmusi paplašināt un pilnveidot attiecības ar uzņēmuma akcionāriem un investoriem. Tostarp, paplašinot uzņēmuma akciju tirgus nodrošinātāju skaitu, akcionāriem un potenciālajiem investoriem pavērsies lielākas iespējas gan iegādāties, gan realizēt AS «Olainfarm» akcijas,» skaidro uzņēmums.

«Diemžēl iepriekšējās AS Olainfarm padomes darbības laikā finanšu tirgi, uzņēmuma darbības caurskatāmība un visu, tajā skaitā mazo, akcionāru intereses acīmredzami nebija prioritāte. Savukārt mēs uzskatām, ka uzņēmuma attieksmes maiņa šajos jautājumos ir viens no svarīgākajiem jaunās komandas uzdevumiem. Panākot vienošanos par akciju tirgus trešo nodrošinātāju, AS Olainfarm atkal centīsies kļūt par vienu no vadošajiem Baltijas uzņēmumiem investoru attiecību jomā. Jāuzsver, ka veseli trīs tirgus nodrošinātāji šobrīd ir tikai dažiem uzņēmumiem Baltijā. Jau tuvākajā laikā plānojam uzsākt vai atjaunot arī citas investoru attiecību aktivitātes,» saka Pāvels Rebenoks, AS «Olainfarm» padomes priekšsēdētājs.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds