Aldara Apinītim būs jauns 700 tūkst. latu vērts tērps

2011. gada 07. novembris plkst. 13:20
Autors: Db.lv
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Alus darītava Aldaris alus šķirni Apinītis Premium turpmāk pildīs jaunās premium kvalitātes 1,2 l QPET (quality PET) pudelēs. Kompānija uzsver, ka Latvijā šāda veida pudelēs alus tiks pildīts pirmo reizi. Carlsberg Grupa jaunajās tehnoloģijās ir investējusi 1 milj. eiro.

«QPET ir modernākās pudeles PET segmentā. Tā faktiski ir trešās paaudzes PET pudele, kas arvien vairāk līdzinās stikla iepakojumam,» teikts kompānijas paziņojumā presei.

Aldaris norāda, ka nākotnē, iespējams, arī pārējās alus šķirnes, kas pildītas PET iepakojumā, pāries uz šīm modernajām 1,2 l pudelēm. «Tas, protams, būs atkarīgs no rezultātiem un QPET segmenta attīstības tendencēm. Mēs plānojam, ka inovācijas ļaus palielināt šīs alus šķirnes pārdošanas apjomus par aptuveni 10%,» saka a/s Aldaris izpilddirektors Tomass Panteli.

Alus aromātu galvenokārt ietekmē skābeklis, kas caur pudeles sieniņām nonāk iekšpusē. Pētījumi liecina, ka pieļaujamais skābekļa daudzums ir 1 mg uz litru alus. Kad šis līmenis tiek pārsniegts, alus zaudē savu sākotnējo garšu, krāsu un aromātu. Jaunā trīsslāņu pudele garantēs lielāku aizsardzību pret skābekļa piekļuvi alum, skābekļa piekļuvi alum samazinot par 96%.

Dalies ar šo rakstu