Aldaris Tradicionālajā alus kolekcijā investē 200 tūkstošus

2011. gada 16. maijs plkst. 16:01
Autors: Sandra Dieziņ
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Latvijas lielākā alus darītava Aldaris Tradicionālās kolekcijas izveidē ieguldījusi 200 tūkstošus latu un šogad plāno pārdot aptuveni 1,7 milj. litru šīs kolekcijas alus.

Viens no galvenajiem kolekcijas mērķiem ir iepazīstināt Latvijas iedzīvotājus ar alus un ēdienu kultūru - kura alus šķirne ir vislabāk piemērota konkrētam ēdienam. Kolekcija papildināta ar nefiltrēto Aldara Kviešu alu un pasterizēto Aldara Muižnieku.

Līdz šim Latvijā daudz popularizētāka ir bijusi vīnu un ēdienu kultūra, bet mēs vēlamies parādīt, ka alus saderība ar ēdienu ir tikpat laba, ja ne vēl labāka, turklāt alus latviešiem noteikti ir daudz tuvāks, saka a/s Aldaris izpilddirektors Tomas Panteli.

Aldaris dibināts 1865. gadā un ir lielākā alus darītava Latvijā, kā arī viena no lielākajām Baltijas valstīs. Aldaris ir Carlsberg Grupas uzņēmums. Aldara produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu, kas pārstāv piecas grupas – alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām