Ameriks lepojas, ka nodarbina bijušo premjeru, ministrus un deputātus

2011. gada 15. februāris plkst. 9:33
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Rīgas vicemērs Andris Ameriks (LPP/LC) ir lepns, ka viņa padomnieki ir partijas biedri - bijušais premjers Andris Bērziņš un bijušais ministrs Ainars Baštiks, vēsta laikraksts Diena.

Tikpat gandarīts mēra vietnieks esot, ka pašvaldības kapitālsabiedrības Rīgas nami valdē kopš janvāra strādā bijušais tieslietu ministrs Mareks Segliņš (TP), bet SIA Rīgas ūdens valdē - bijušais Saeimas deputāts Vitālijs Aizbalts (LPP/LC).

Tas, ka minētajiem pietrūka vēlētāju atbalsta Saeimas vēlēšanās, A. Ameriku neuztraucot. «Viņiem nepaveicās kā politiķiem, bet man viņi nav vajadzīgi kā politiķi - man viņi ir vajadzīgi kā profesionāļi,» Dienai sacījis domes priekšsēdētāja vietnieks, kas kā akcionārs minētajos uzņēmumos izraugās valdes locekļus.

Pirmdien laikā starp pulksten 10 un 11 Diena nolēmusi apmeklēt abus pašvaldības uzņēmumu valdes locekļus darba vietā, iepriekš ierašanos nepiesakot. SIA Rīgas ūdens ēkā katram pārstāvim esot darba kabinets ar plāksnīti, uz kuras ir šā cilvēka uzvārds. «V. Aizbalts bija savā darbavietā, un šķita, ka viņš arī strādāja, jo atsaucās uz tālruņa zvaniem, sarunāja tikšanās,» vēsta laikraksts.

Tāpat kā M. Segliņš, V. Aizbalts savu atalgojumu precīzi nevarējis nosaukt, bet tas esot aptuveni tikpat, cik viņi saņēma Saeimā. «Zināms, ka SIA Rīgas ūdens valdes loceklis saņem vairāk nekā 2000 latu uz papīra, bet vicemēra padomnieki - 1265 latus,» norāda laikraksts.

SIA Rīgas nami ēkā Smilšu ielā M. Segliņu Dienai uzreiz sastapt neesot izdevies, jo viņš bija izgājis. Taču sazvanīts nepilnas pusstundas laikā viņš atnācis. Viņš esot tikai izgājis iedzert kafiju, jo tajā dienā ieplānota valdes sēde un nebūšot laika papusdienot. Tiesa, kad M. Segliņš ieradies, kolēģe viņam pasniegusi vēl vienu kafiju.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām