Andele Mandele dibinātāja: ss.lv klientu serviss ir zem katras kritikas, bet viņu nostāju atbalstām

Autors: Db.lv
2017. gada 04. augusts plkst. 15:12

«Runājot par ss.lv klientu servisu - tas vienmēr ir bijis nekāds. Taču pēdējā gada laikā tas ir zem katras kritikas, jo izskatās, ka adminā darbojas ļoti neprofesionāli, aroganti personāži. Bet monopols ir monopols - tad laikam var uzvesties kā grib,» biznesa portālam db.lv, lūgta komentēt pašlaik radušos situāciju ar sludinājumu portālu ss.lv, sacīja Andeles Mandeles, kurā tūkstošiem meiteņu tirgojas ar savām drēbēm, tāpat arī portāla andelemandele.lv izveidotāja Līva Jaunozola.

Tā gan esot Patērētāju tiesību aizsardzības centra kompetence. Vienlaikus viņa uzsver, ka lietotājiem pirms sludinājumu ievietošanas jāiepazīstas ar sludinājumu ievietošanas noteikumiem. «Negribētos ticēt, ka sludinājumi tiek dzēsti vienkārši izklaides pēc. Viss, kas ir jāizdara ss.lv - jāuzlabo klientu apkalpošanas kvalitāte un jāpaskaidro lietotājiem, kādēļ sludinājums dzēsts,» skaidro. L. Jaunozola.

«Vai ss.lv ar šo situāciju radīsies nopietna konkurence? Nedomāju viss,» savu redzējumu klāsta andelemandele.lv dibinātāja.

L. Jaunozola pauž atbalstu attiecībā uz ss.lv rīcību par informācijas nesniegšanu. «Uzskatu, ka ss.lv rīkojās pareizi, neizsniedzot VID informāciju par tirgotājiem. Tad jau drīz arī grāmatvežiem un advokātiem būs jāsniedz informāciju par saviem klientiem? Tas būtu absurds. Ja VID vēlas iegūt sev nepieciešamo info - lai sadarbojas, piemēram, ar CSDD, nevis taranē privātos uzņēmējus. Ievietots auto sludinājums nav vēl nekāds nodokļu pārkāpums. Ss.lv ir pieklājīgs apgrozījums un kompanīja valstij maksā pietiekami lielus nodokļus. Ja viņi tiks nokaitināti, domāju, šī nauda aizplūdīs uz citu valsti. Pirmais solis ir domēns ss.com, otrais - ārzonas kompānija,» viņa teic.

Andelemandele.lv ir specializējies uz apģērbu tirdzniecību un apģērbu sadaļā dienā vidēji tiek pievienoti desmit reizes vairāk sludinājumu nekā ss.lv. «Tādēļ nejūtam, ka notiekošais mūs kā ietekmētu. Pēdējās dienās vienīgi manāms kāpums sadzīves tehnikas un interjera lietu sadaļā,» atzīst L. Jaunozola.

Viņa stāsta, ka andelemandele.lv cenu politika ir optimāla un tā noteikti netiks mainīta.

«Esmu par piecu jaunu, nevis viena dārga, jauna sludinājuma ievietošanu. Pircējiem ir jābūt plašai iegādājamo preču izvēlei, citādāk pircējs aizplūst uz citiem portāliem. Ar katru gadu pievienoto sludinājumu daudzums andelemandele.lv palielinās par 25%, tātad - esam uz pareizā ceļa,» viņa vērtē.

Augsta sludinājuma izvietošanas maksa samazina arī kvalitatīvo sludinājumu skaitu. «Tas uzskatāmi ir redzams ss.lv nekustamo īpašumu sludinājumu sadaļā. Piedāvājums ir kļuvis neinteresants un šaurs,» vērtē L. Jaunozola.

«Ar interesi vērošu, kā ss.lv situācija attīstīsies tālāk,» viņa piebilst.

TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

ss.lv īpašnieks apsver iespēju pārcelt darbību uz citu valsti

VID apņēmības pilns cīnīties ar domēnu ss.com

Sludinājumu portāls zip.lv steidz noskaidrot klientu viedokli