Andrējevas jaunais amats Olainfarm valdē

2011. gada 11. novembris plkst. 17:20
Autors: BNS
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas otra lielākā zāļu ražotāja Olainfarm akcionāri piektdien ārkārtas sapulcē pārvēlēja padomi, tostarp padomes locekles amatā iecelta bijusī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) vadītāja Valentīna Andrējeva, teikts kompānijas paziņojumā biržai NASDAQ OMX Riga.

Atbilstoši akcionāru lēmumam darbu Olainfarm padomē turpinās Signe Baldere-Sildedze, Elena Dudko, Volodimirs Krivozubovs, kā arī Aleksandrs Raicis.
Kompānijas akcionāriem par jaunas padomes iecelšanu bija jālemj, jo līdzšinējais padomes priekšsēdētājs Helmuts Balderis-Sildedzis atstājis amatu.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka augustā Olainfarm līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins izteiktajā kompānijas akciju atpirkšanas brīvprātīgajā piedāvājumā palielināja līdzdalību uzņēmuma kapitālā līdz 71,79%.

Olainfarm ir Latvijā otrs lielākais zāļu ražotājs. Kompānija nodarbojas ar gatavo zāļu formu ražošanu ‒ farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju ražošanu, kā arī ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas akcijas kotē NASDAQ OMX Riga oficiālajā sarakstā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām