Karjera

Andris Ameriks: Loginovam ir jāturpina strādāt

Elīna Pankovska, 05.01.2017

L. Loginovs

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pirmās instances tiesa pilnībā attaisnojusi Rīgas brīvostas pārvaldes vadītāju Leonīdu Loginovu, kurš neizslēdz iespēju, ka pēc tiesvedības beigām varētu doties pensijā, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Pagaidām gan Rīgas brīvostas valdes dienas kārtībā nav jautājuma par iespējamu vadības maiņu, DB norāda vairāki brīvostas valdes locekļi un valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks. Līdz šim ir bijuši vairāki mēģinājumi nomainīt L. Loginovu Rīgas brīvostas pārvaldes vadītāja amatā, tomēr tie cietuši neveiksmi.

Uz DB jautājumiem, vai atbilst patiesībai neoficiālas runas par viņa iespējamo došanos pensijā, L. Loginovs atbild, ka par to ir domājis, jo katram cilvēkam pienāk brīdis dzīvē, kad ir jārūpējas par bērniem un mazbērniem. Tomēr konkrētu atbildi, vai viņš ir gatavs atstāt amatu, L. Loginovs nesniedz, norādot, ka šobrīd notiekošās tiesvedības laikā viņam jāaizstāv brīvostas vārds.

A. Ameriks norāda, ka šāds jautājums nav bijis valdes dienaskārtībā un šobrīd nav aktuāls: «Es domāju, ka gan L. Loginovam, gan viņa vietniekam Aigaram Pečakam ir jāturpina strādāt.»

Visu rakstu Tuvākā laikā bez pārmaiņām lasiet 5. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.